Instrumenty muzyczne

03 październik 2016

Od tego roku szkolnego w naszej szkole odbywają się zajęcia artystyczne muzyczne

/wokal, gra na instrumentach, ruch sceniczny itp./. Zajęcia prowadzi p.Iwona Aładowicz. W związku z tym zakupiliśmy niezbędny sprzęt i wyposażenie w Salonie Muzycznym "FAN". Do czasu stworzenia nowej pracowni zajęcia będą odbywały się w sali kominkowej. Uczniowie maja do dyspozycji: perkusja elektr. Yamaha, pianino Yamaha, gitary-elektryczne, akustyczne i basowe Yamaha, gitary klasyczne, ukulele, bongosy, marakasy, tamburyna itp. Profesjonalną oprawę i nagłośnienie zapewniają mikrofony, miksery ,kolumny studyjne, rejestratory cyfrowe, kamery pogłosowe. Ponadto zestaw -projektor i ekran daje możliwość śpiewania karaoke.